Menu
enpl
?>

Nasz zespół

Marek Arciszewski

Lider zespoł

Wykształcony na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej (WAPW, mgr inż. arch., dyplom z wyróżnieniem) i Architectural Association School of Architecture, London, England (AA), który rozpoczął swoją karierę architektoniczną w Toronto, jako Senior Designer w firmie MMC International (Toronto i Bangkok).

Po powrocie do Polski w 1999 roku zarządzał warszawskim biurem HOK International (zał. 1992), którego przejęciem kierował tworząc w 2003 roku, nową firmę spółki – Studio Quadra sp. z o.o., w której nadzorował duże projekty architektoniczne i urbanistyczne. Pozostając nadal partnerem w Studio Quadra, Marek Arciszewski przeniósł w 2014 roku wszystkie działania związane z projektowaniem architektonicznym do nowego biura, MAAI, które specjalizuje się w projektach komercyjnych i wielofunkcyjnych.

Marek Arciszewski i kierowane przez niego zespoły (łączące młodość i doświadczenie) zyskały sobie znakomitą reputację wśród najbardziej znaczących i wymagających klientów w Ameryce Północnej, Azji i Europie Środkowej.